Elektroninių parduotuvių kūrimas ir priežiūra

elektroniniu parduotuviu kurimas

Jei turite perspektyvią elektroninio verslo idėją, tačiau dar neturite priemonių, kaip ją įgyvendinti, mes galime tuo pasirūpinti. Teikiame elektroninių parduotuvių kūrimo paslaugas skirtas smulkiam, vidutiniam ir stambiajam verslui internete. Puikiai pažįstame pasaulinės elektroninių parduotuvių verslo rinkos tendencijas, todėl galime sukurti technologiškai pažangią, saugią ir patrauklią elektroninę parduotuvę, kuri su kaupu viršys užsakovo lūkesčius, o jos būsimieji klientai, kaip sakoma sėkmingo verslo vadovėlyje – tikrai sugrįš ir antrą kartą.

 

Kokias el. parduotuvės platformas mes kuriame?

 

Daugiafunkcines, profesionalias ir šiuolaikiškas. Patogias tiek jų administratoriams, tiek ir pirkėjams. Prisijungus prie parduotuvės turinio valdymo sistemos galima lengvai įkelti prekes, sukurti prekių pavadinimus, aprašymus, sukurti prekių kategorijas, prekes priskirti kategorijoms, sugrupuoti prekes, įkelti neribotą skaičių prekės fotografijų, pasirinkta valiuta nustatyti prekės kainą, nustatyti su preke susijusius papildomus mokesčius, paskelbti prekėms akciją ar nuolaidą, iškelti prekes aukščiau kitų ir kt.

 

Abipusiam ryšiui su klientu palaikyti įdiegiame galimybę pirkėjams parduotuvėje užsiregistruoti ir redaguoti savo kontaktinius duomenis, jau užsakius prekę pakeisti pristatymo adresą, keisti asmenines parinktis, gauti pirkėjo statusą. Mūsų kuriama sistema palaiko naujienlaiškių prenumeratą, nuolaidos kuponus ir įvarius prekių pristatymo būdus.

 

Mūsų kuriamos platformos taip pat yra draugiškos SEO. Įkeliant prekes joms galima sukurti visas įmanomas meta žymes. Sistema automatiškai sukuria prekių draugiškas nuorodas (angl. permalink). Į sistemą galime integruoti tiek el. parduotuvės žemėlapį, tiek ir „Google“ tinklalapio žemėlapį. Garantuojame, kad parduotuvė paieškos sistemoms bus optimizuota šimtu procentų.

 

Saugumas internete yra mūsų prioritetinė sritis. Mūsų požiūriu parduotuvės duomenų bazės informacija, susijusi su vidine parduotuvės buhalterija ar klientų asmeniniais duomenimis, turi būti saugi ir neprieinama konkurentams ar internete nusikalstama veika užsiimantiems asmenims.  Diegiame SSL sertifikatus, filtruojame įvedamus duomenis, šifruojame slaptažodžius, diegiame visus saugumo reikalavimus atitinkančias pinigų mokėjimų sistemas.

 

Mūsų kuriamos parduotuvės pritaikytos apsipirkinėti su visais naujausiais išmaniaisiais įrenginiais. Gali būti susietos su pasauliniais tinklais, Jūsų pageidavimu į jas gali būti įdiegta bet kokia funkcija. Pasirinkite mus savo verslo partneriais ir būkite ne vienu, bet dviem laipteliais aukščiau už savo konkurentus.

Elektroninės parduotuvės kaina, naudojant prestashop profesionalį platforma TIK nuo 100 eur.

Mes siūlome:
* individualus dizainas/Premium šablonas
* turinio valdymo sistema
* optimizavimas google
* prekių, paslaugų katalogas
* prekių krepšelis
* registracija
* daugiakalbyste (multilanguage)
* naujienlaiškių modulis
* patogus prekių įkėlimas
* nuolaidų ir dovanų kuponai klientams
* mokesčių tarifų valdymas
* pristatymo tarifų valdymas
* sąskaitų valdymas, spausdinimas
* automatiniai pranešimai klientams
* automatinis sąskaitų išsiuntimas klientams
* statistika ir ataskaitos – visada žinote tendencijas
* įvairūs prekių pristatymo būdai
* įvairūs apmokėjimo būdai
* mokejimai.lt integravimas
* Ir daug kito