Mūsų WEB projektų kūrimo komanda pasiruošusi sukurti patrauklų, optimaliai veikiantį ir įvairiapusišką tinklalapį ar el. parduotuvę Jūsų verslui. Tinklalapiu bus patogu naudotis, jis bus saugus ir atitiks Jūsų formuojamą įvaizdį internete. Šioje srityje dirbame ne vienerius metus, todėl galime pasiūlyti profesionalias paslaugas ir sklandų ilgalaikį bendradarbiavimą.

Kuriame įvairius tinklalapius atsižvelgdami į Jūsų poreikius. Ar tai bus Jūsų asmeninis portfolio, tinklaraštis, produktų katalogas ar reprezentacinė įmonės svetainė, siūlysime tik laiko patikrintus sprendimus, nediegsime bereikalingų funkcijų, sieksime tokio rezultato, kuris Jus tenkintų šimtu procentų. Visuomet siekiame, kad tinklalapis Jums patiktų ir taptų neatsiejama Jūsų veiklos dalimi.

Mūsų kuriami WEB projektai yra pritaikyti šiuolaikiniams poreikiams. Juos itin paprasta administruoti, juose lankytojai greitai ir patogiai randa būtiną informaciją. Mes suvokiame, jog Jūsų netenkina paskubomis ir atmestinai sukurtas tinklalapis, kuriame „kas nors veiks tik rytoj“. Žinome, jog tinklalapis įmonei yra esminis atskaitos taškas. Taškas, aplink kurį sukasi skaitmeninė visata.

Internetinių svetainių kūrimas

Šiandien prekyba žaibo greičiu kraustosi į internetą. Tai gali būti puiki papildoma prekybos niša arba pagrindinis Jūsų prekybos centras. Mes galime sukurti estetiškai patrauklią ir funkcionalią elektroninę parduotuvę Jūsų prekybiniam šuoliui skaitmeninėje erdvėje.

Naudojame kokybiškus dizaino šablonus, kuriame tvarkingas, sklandžiai veikiančias internetines parduotuves, kuriomis patogu naudotis tiek pirkėjui, tiek ir jos administratoriui. Mūsų kuriamos internetinės parduotuvės turi visas reikalingas funkcijas, nes pirkėjas į parduotuvę ateina apsipirkti, o ne tik pasigrožėti gražiomis prekių nuotraukomis. Mūsų parduotuvėms pritaikomi įvairūs apmokėjimo būdai, pirkėjai gali palikti savo atsiliepimus, jiems gali būti siunčiami naujienlaiškiai. Apsipirkimas internetu turi būti paprastas, greitas ir sklandus. Būtent šiuo principu vadovaujamės kurdami įvairaus sudėtingumo aukščiausios kokybės prekybos platformas internete.

Elektroninių parduotuvių kūrimas

SEO optimizavimas – veiksmai, kuriais siekiama pagerinti svetainės darbą, reklamuoti pirmas linijas paieškos sistemose, sukurti vartotojui patogią sąsają ir ieškoti tikslinės auditorijos. Naudodamasis SEO, vartotojas greitai suras jūsų svetainę tam tikroms pagrindinėms užklausoms.

Seo optimizavimas

ATLIKTI DARBAI

Parašykite mums

Turite klausimų ? Susisiekite su mumis