Nuorodų katalogai

Siūlome kokybiškas ir greitas Jūsų svetainės įtraukimo į internetinius nuorodų katalogus paslaugas. Nurodykite mums savo svetainės adresą ir mes išsiųsime patikimiems lietuviškiems nuorodų katalogams prašymus įtraukti į savo tinklalapių sąrašus. Jūs galite savarankiškai siūlyti savo svetainę nuorodų katalogų administratoriams, pildyti reikiamas internetines formas, tačiau skaitmeninės reklamos specialistas tai atliks profesionaliau ir greičiau, nes šį darbą dirba nuolatos. Užsakydami šią paslaugą Jūs būsite tikri, jog jūsų tinklalapis atsidurs tvarkinguose nuorodų kataloguose, kad jūsų veikla bus reprezentuojama nepriekaištingai ir visa tai suteiks jums apčiuopiamos naudos.

 

Ką verta žinoti prieš užsakant svetainės įtraukimo į katalogus paslaugą?

 

Svetainių katalogai – tai informacinės duombazės, kurios kaupia duomenis apie lietuviškame internete egzistuojančius tinklalapius. Jūsų projektas nuorodų kataloge patalpinamas į tematiškai tikslingą kategoriją. Nuorodų kataloge jūsų tinklalapis įprastai matomas kaip momentinė ekrano kopija arba atvaizduojamas logotipas. Tokiame kataloge pateikiamas unikalus projekto aprašymas (apie 100 žodžių), gali būti priskiriami konkretūs raktažodžiai. Jei nuorodų katalogais naudojamasi saikingai ir racionaliai, šis Jūsų projekto plitimas internete yra suderinamas su efektyviomis SEO strategijomis. Pasiryžus savo projektą platinti nuorodų kataloguose, svarbu suvokti, jog didelio unikalių lankytojų skaičiaus iš nuorodų katalogo galbūt ir nesulauksite, tačiau tai padės sukurti Jūsų tinklalapio nuorodų tinklą, o tai jau yra ilgalaikė nauda.

 

Nuorodų katalogų privalumai:

 

  • Greiti rezultatai. Nuoroda į Jūsų svetainę kataloge atsiduria per kelias dienas, todėl net jei tik vakar su savo verslu įžengėte į internetą, po savaitės Jūs jau egzistuojate internete tikrąja to žodžio prasme.
  • Pigi reklama. Dauguma nuorodų katalogų yra nemokami, o jei imamas nuorodos patalpinimo mokestis, jis yra nedidelis. Taigi, mokate tik už patalpinimą į katalogus ir džiaugiatės apčiuopiamais rezultatais.
  • Papildomas reklamos metodas. Nuorodų katalogus galite naudoti kaip papildomą reklamos būdą greta kitų skaitmeninės sklaidos strategijų.
  • Ilgalaikė nauda. Nuorodų katalogai įprastai gyvuoja ilgai, todėl kartą patalpinta nuoroda į Jūsų svetainę išliks kataloge net ir dešimt metų, kuomet būsite apie tai pamiršę.

Įtraukimas į nuorodų katalogus Lietuvoje kaina 15 eur (vienkartinis mokėstis)