Skaitmeninė reklama, lyginant su tradicinėmis reklamos priemonėmis, turi akivaizdžių privalumų. Ją lengva sukurti, platinti ir modifikuoti. Internetinės reklamos pagalba lengvai pasiekiama labai didelė potencialių klientų auditorija. Šio reklamos metodo dėka galima lengvai pasiekti specifinę tikslinę auditoriją ir užmegzti ilgalaikį abipusį pirkėjo bei pardavėjo santykį. Investuokite vos keliasdešimt eurų į internetinę reklamą ir pasiekite akivaizdžius teigiamus rezultatus.

Jei dar vakar internetu naudojosi tik 85 procentai Lietuvos gyventojų, šiandien juo naudojasi 86 procentai potencialių Jūsų pirkėjų. Jei vakar skelbimų portale naujo telefono ieškojo tik jaunimas nuo 18 iki 25 amžiaus, šiandien reikiamų paslaugų ir prekių čia ieško paties įvairiausio amžiaus žmonės.

Reklama skelbimų pagalba yra pakankamai pigus informacijos sklaidos būdas – informacija apie Jūsų organizuojamą renginį, prekę ar paslaugą greitai ir paprastai pasiekia tuo suinteresuotus interneto vartotojus. Be to, Jūsų tinklalapis plinta internete ir dažniau atsiranda internetinės paieškos rezultatuose.

Užsakykite skelbimų talpinimo paslaugą ir mes pasirūpinsime sklandžiu Jūsų skelbimo patalpinimu didžiausiuose Lietuvos skelbimų portaluose (skelbiu.lt, alio.lt, plius.lt) bei regioninėse skelbimų lentose. Taip pat galime išplatinti Jūsų skelbimą užsienio šalių klasifikuotų skelbimų svetainėse.

Skelbimų talpinimas

Norite atkreipti interneto lankytojų dėmesį į organizuojamą akciją ar išskirtinį savo verslo pasiūlymą? Išbandykite „Google Ads“ reklamos galimybes.

„Google Ads“ – visame pasaulyje populiari reklamos sistema, kurios dėka lengvai pasieksite būtent tuos pirkėjus, kurie domisi jūsų srities paslaugomis ar prekėmis. Nustatysite norimą reklamos biudžetą ir mokėsite tik už realią reklamos atneštą naudą: paspaudimus ant nuorodos į Jūsų turinį.

Užsakykite „Google“ reklamos paslaugas savo verslui ir mes pasirūpinsime sklandžia ir operatyvia Jūsų turinio reklama internete. Parinksime tikslingus raktinius žodžius, pagal kuriuos bus randamas Jūsų skelbimas, nurodysime pageidaujamą regioną (šalį, miestą ar kitą konkretų geografinį regioną) ir užtikrinsime paslaugos įgyvendinimą šimtu procentų. Šis reklamos metodas ypatingai veiksmingas tuomet, kai negelbsti įprasti reklamos būdai ir norima išbandyti naujas reklamos formas: vaizdinę reklamą ir reklaminius skydelius.

Google reklama

Apytiksliai 1,6 milijardo žmonių iš viso pasaulio kasdien naudojasi socialiniu tinklu „Facebook“ ir vis didesnis vartotojų skaičius čia kasdien apsiperka. Ar tai vieta, kur rasite savo potencialius klientus? Tikrai taip.

„Facebook“ siūlo įvairias reklamos galimybes, todėl išsirinksite tinkamiausią metodą savo prekės ženklo populiarinimui. Reklama įgyvendinama taip, jog būtų paprasta planuoti biudžetą, o mokama tik už paspaudimus ant reklamos. Be to, lanksčių reklamos parinkčių dėka galite pasirinkti konkrečią tikslinę auditoriją, kuri matys Jūsų žinutę, o rezultatus stebėsite lengvai suprantamose ataskaitose.

Vien turėdami savo įmonės paskyrą „Facebook“ tinkle be didelių pastangų sulauksite savo klientų atsiliepimų ir prenumeratų (sekėjų skaičiaus augimo). Tačiau jei norite profesionaliai ir greitai įgyvendinti mokamos „Facebook“ reklamos kampanijas, nes siekiate didesnių teigimų pokyčių, kreipkitės į mus. Užtikriname sklandžią komunikaciją išsiaiškinant Jūsų poreikius ir pasiekiant geriausius rezultatus.

Facebook reklama

Nuorodų katalogas – tai susisteminta internete egzistuojančių el. parduotuvių ir tinklalapių duomenų bazė. Nuorodų kataloge patalpinamas Jūsų vystomo verslo aprašymas, nuoroda į Jūsų tinklalapį, atvaizduojamas logotipas, Jūsų svetainė priskiriama konkrečiai kategorijai.

Nors populiariausias informacijos paieškos metodas – pasitelkti paieškos sistemą, vis dėlto informacijos ieškoma ir klasifikuotuose internetiniuose kataloguose. Be to, nuorodų kataloguose esanti informacija pasiekiama per tas pačias paieškos sistemas, todėl nauda yra dviguba. Svarbu ir tai, jog nuorodų kataloguose esanti informacija išlieka ilgai, todėl tai nėra vienadienis efektas.

Jeigu atidarėte elektroninę parduotuvę arba pagaliau ėmėtės savo verslo reprezentavimo internete, verta išsiųsti prašymus nuorodų katalogams. Užpildyti ne vieną internetinio nuorodų katalogo anketą – monotoniškas ir laiko reikalaujantis darbas. Jei norite šį reklamos etapą įgyvendinti sklandžiai ir greitai, galime Jums padėti. Patalpinsime Jūsų tinklalapį į patikimus lietuviškus nuorodų katalogus, todėl jums beliks džiaugtis teigiamais rezultatais.

Įtraukimas į nuorodų katalogus

Parašykite mums

Turite klausimų ? Susisiekite su mumis